Firma GLOBSPEED, znacząco poszerzyła i udoskonaliła swój park maszynowy. Realizacja odbyła się w ramach projektu z Funduszu Unijnych: „Zwiększenie konkurencyjności przedsiębiorstwa GLOBSPEED poprzez wdrożenie innowacyjnych procesów wytwarzania innowacyjnych opakowań drewnianych o zwiększonej odporności na warunki atmosferyczne o właściwościach bakterio- i grzybo- bójczych”, o których pisaliśmy już wcześniej.

Przypomnimy tylko, że głównym celem planowanego przedsięwzięcia jest wzrost innowacyjności i konkurencyjności firmy poprzez uruchomienie produkcji opakowań drewnianych II-generacji o właściwościach bakterio- i grzybobójczych.

Dzięki ostatnim inwestycjom i zakupie jednych z najlepszych jakościowo maszyn na rynku, nasza firma znaczącą poprawiła precyzję wykonywanych wyrobów oraz rozwój nowych bardziej wytrzymałych, wielokrotnego użytku opakowań drewnianych.

Wprowadzamy do swojego portfolio nowe opakowania m.in. ECORACK i ECOBOX. W przyszłości wpłynie to również na rozwój nowych ekologicznych opakowań.

 

 

Ta strona używa plików cookies w celu poprawy jej funkcjonalności oraz w celach analitycznych. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce Prywatności.