Opakowania drewniane

dla Twoich produktów

Bezpiecznie i profesjonalnie

O nas

Jesteśmy firmą rodzinną istniejącą od lat na rynku. Przez ten czas przeszliśmy wspaniałą podróż, od małej firmy świadczącej usługi na lokalnym rynku do firmy wspierającej naszych klientów w całej Polsce, jak i na świecie - nie tylko swoimi wysokiej jakości produktami, ale również wsparciem merytorycznym oraz wdrożeniowym.

Jako firma rodzinna dbamy o atmosferę i bezpieczeństwo naszych pracowników. Ponadto proces decyzyjny jest u Nas krótki, co pozwala nam sprawnie dostosowywać się do bieżących sytuacji i nowych wyzwań na rynku.

GLOBSPEED kontynuuje swoją przygodę stawiając na stały zrównoważony rozwój oraz inwestycję w kluczowe technologie. Przed nami kolejne transformacje, których nie możemy się doczekać.

Misja i wizja

Przyświeca nam przede wszystkim zamiłowanie do pracy i drewna. Z nieukrywaną przyjemnością od lat łączymy te dwie pasje i tworzymy coś wyjątkowego, z czego jesteśmy dumni. Drewno jest nie tylko ponadczasowo piękne, lecz też wyjątkowo przyjazne dla środowiska.

Nasze „know-how” oraz umiejętności wykwalifikowanej kadry pozwalają zrobić z drewna prawie wszystko. Dzięki temu z sukcesem proponujemy alternatywne rozwiązania dla różnych systemów opakowań np. ze stali. Cały pozyskiwany przez nas materiał pochodzi z certyfikowanych źródeł, dlatego mamy pewność, że produkty przez nas oferowane nie przyczyniają się do degradacji środowiska i wspierają strategię zrównoważonego rozwoju.

Naszą wizją jest bycie firmą pierwszego/oczywistego wyboru dla naszych klientów, poszerzenie działalności na kolejne rynki w opakowaniach drewnianych, ale przede wszystkim byciem partnerem w kreowaniu strategii oraz wspieraniu naszych klientów w odnoszeniu sukcesów.

Nasze priorytety

  • Bezpieczeństwo ludzi
  • Zrównoważony rozwój
  • Atmosfera
  • Bezpieczeństwo produktu
  • Elastyczność
  • Innowacje
parallax background
GLOBSPEED

Skontaktuj się z nami!

Zainteresowała cię nasza oferta? Masz pytania? Zadzwoń!Przejdź do kontaktu