OFERTA

Szkło

Szkło

W tej branży produkt jest bardzo wrażliwy na uszkodzenia, a wszystkie nawet niewielkie mankamenty w opakowaniu prowadzić mogą do uszkodzeń czy stłuczeń. Opakowania drewniane GLOBSPEED są projektowane z należytą starannością, aby zapobiec potencjalnym uszkodzeniom. Widać dynamiczny rozwój branży szkła – więc opakowania muszą spełniać obecne jak i przyszłe oczekiwania rynku.

Dzięki starannemu i solidnemu projektowi oraz wykonaniu nasze stojaki drewniane do transportu, magazynowania i dystrybucji szkła mogą być używane wiele razy, co stanowi ciekawą i bardziej ekonomiczną alternatywę np. dla stojaków metalowych.

Opakowania dla tego sektora w ofercie GLOBSPEED to m.in:

Stojak Typ L, Stojak Typ A, Stojak A pochylony, Stojak L pochylony, Stojak z Deklem, Stojak z zabudową Ażurową, Skrzynie drewniane Pełne, Skrzynie Drewniane Ażurowe, skrzynie ze Sklejki.

Produkujemy nasze opakowania według projektów własnych, ale również dopasowujemy się do potrzeb klienta. Posiadamy pełną dokumentację techniczną na nasze produkty. Wszystkie opakowania są projektowane przez inżynierów i zatwierdzane przez współpracujące z nami biuro projektowe.

parallax background
GLOBSPEED

Chętnie doradzimy jaki stojak
wybrać do konkretnych szyb!

 Przejdź do kontaktu