OFERTA

Kable i przewody

Kable i przewody

Rynek kabli i przewodów rozwija się – i to bardzo prężnie. Sprawdzone rozwiązania zastępowane są jeszcze lepszymi, a wykorzystywane do tej pory materiały – doskonalszymi. Wszystko po to, by zwiększyć bezpieczeństwo i wygodę układania, serwisowania i użytkowania instalacji.

Istniejąca różnorodność kabli i przewodów w przeważającej części jest obliczana w liczbach trzycyfrowych. Nasze opakowania świetnie nadają się do tak dużej różnorodności. Oferowane przez nas bębny drewniane produkujemy w rozmiarach od 400mm do 4500mm.

Oferujemy rozwiązania do produktów z najwyższymi normami jakościowymi, więc precyzja wykonania opakowań jest tu bardzo istotna.  Produkujemy standardy rynkowe jak i rozwiązania pod specjalne zamówienie klienta!

Produkujemy nasze opakowania według projektów własnych, ale również dopasowujemy się do potrzeb klienta. Posiadamy pełną dokumentację techniczną na nasze produkty. Wszystkie opakowania są projektowane przez inżynierów i zatwierdzane przez współpracujące z nami biuro projektowe.

parallax background
GLOBSPEED

Zapytaj o ofertę!Przejdź do kontaktu